Busy do Belgii

 

Jedną z głównych usług świadczonych przez firmę Domincars jest przewóz osób do Belgii oraz z Belgii do Polski. Na terenie Polski obsługujemy województwa wielkopolskie i lubuskie. Dbając o komfort pasażerów oferujemy usługę „door to door” Dzięki temu odbierzemy Państwa ze wskazanego miejsca i dowieziemy pod adres docelowy. Mając na uwadze Państwa wygodę busy Polska Belgia oraz busy z Belgii do Polski kursują bez zbędnych przesiadek. Nasze trasy ustalane są tak aby zapewnić optymalne czasy przejazdu.

Państwa bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania jest dla nas najważniejszy, dlatego wyposażenie naszych busów jest na najwyższym poziomie. Nasza flota posiada wszystkie wymagane przeglądy techniczne oraz certyfikaty. Kierowcy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób na terenie Europy.

Naszą ofertą jest również przewóz przesyłek. Paczki odbierane są przez kierowcę we skazanym przez Państwa miejscu i dostarczane pod wskazany adres w krajach które są przez nas obsługiwane.

Doświadczeni kierowy oraz nowoczesna flota sprawią że nawet długa podróż upłynie Państwu w przyjemnej atmosferze.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy dla Państwa ofertę.

Dowiedz się więcej

Domin Cars
Dominik Jesiołowski

Smolna 13,
61-008 Poznań
woj. Wielkopolskie

+48 663 942 150
+48 663 051 915

dominik@domincars.pl

NIP: 6681838195

sprawdź gdzie jesteśmy