Busy do Holandii

 

Flagową pozycją w ofercie firmy Domincars jest przewóz osób do Holandii oraz z Holandii do Polski. Nasze usługi świadczymy w województwach wielkopolskim oraz lubuskim. Oferujemy Państwu przejazdy z Polski do wybranego miejsca na terenie Holandii oraz w stronę powrotną. Dzięki usłudze „door to door „odbierzemy Państwa spod zamówionego adresu i dowieziemy pod wskazany. Dzięki temu skrócą Państwo znacząco czas podróży oraz zminimalizują koszty z tym związane.

Przewozy do Holandii odbywają się codziennie, nowymi , komfortowymi busami, które posiadają wszelkie wymagane przeglądy oraz certyfikaty na terenie Europy. Do Państwa dyspozycji oddajemy kierowców mających wieloletnie doświadczenie w przewozie osób. Busy Holandia- Polska kursują codziennie na trasach wyznaczonych zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Dodatkową usługą jaką oferuje nasza firma jest przewóz paczek, która działa w dużym stopniu podobnie do transportu osób. Przesyłki odbieramy ze wskazanego adresu i dowożone są we wskazane miejsce w Halandii.

Wybierając ofertę firmy Domincars otrzymają Państwo najwyższy poziom obsługi, bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz atrakcyjne stawki cenowe.

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze dlatego nieustanie doskonalimy się aby sprostać Państwu oczekiwaniom.

Jeżeli decydują się Państwo na wyjazd do Niemiec serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem strony www w celu poznania szczegółów oferty. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaproponujemy satysfakcjonującą Państwa ofertę.

Dowiedz się więcej

Domin Cars
Dominik Jesiołowski

Smolna 13,
61-008 Poznań
woj. Wielkopolskie

+48 663 942 150
+48 663 051 915

dominik@domincars.pl

NIP: 6681838195

sprawdź gdzie jesteśmy