Busy do Niemiec

 

Firma Domincars świadczy usługi przewozu osób busami na trasie Polska – Niemcy. Obsługujemy województwo wielkopolskie oraz lubuskie. Dla Państwa wygody wprowadziliśmy usługę „door to door”. Oznacza to, że odbierzemy Państwa ze wskazanego adresu i dowieziemy pod adres docelowy.

Na terenie Niemiec obsługujemy większą cześć kraju zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów. Przewozy osób do Niemiec oraz z Niemiec do Polski odbywają się codziennie na trasach wyznaczanych tak aby zoptymalizować czas podróży.

Priorytetem jest dla nas Państwa bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Dlatego podróżować będą Państwo tylko z doświadczonymi kierowcami w komfortowych busach. Przewozy do Niemiec z Polski są tak zorganizowane aby unikać zbędnych przesiadek dzięki czemu czas podróży zostaje maksymalnie skrócony. Busy Domincars na trasie Polska – Niemcy kursują na optymalnych szlakach dbając o komfort i bezpieczeństwo pasażerów.

Oprócz transportu osób świadczymy także usługę przewozu paczek. Odbywa się ona na podobnej zasadzie. Nasz kierowca odbiera paczkę ze wskazanego adresu i dostarcza pod adres wskazany. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, przewozy do Niemiec odbywają się nowoczesnymi busami posiadającymi wszelkie wymagane badania techniczne i certyfikaty. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w transporcie osób na terenie Europy. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze dlatego nieustanie podnosimy poziom obsługi aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jeżeli decydują się Państwo na wyjazd do Niemiec serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty. Możemy Państwa zapewnić o wysokim komforcie podróżowania, doświadczonych kierowcach i atrakcyjnych cenach.

Dowiedz się więcej

Domin Cars
Dominik Jesiołowski

Smolna 13,
61-008 Poznań
woj. Wielkopolskie

+48 663 942 150
+48 663 051 915

dominik@domincars.pl

NIP: 6681838195

sprawdź gdzie jesteśmy