O nas

 

Firma Domin Cars powstała z myślą o Tobie, o osobie która pragnie przede wszystkim bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do celu. Do celu którym dla niektórych jest dom dla innych praca a dla jeszcze kogoś innego lotnisko.

 

Dbając o Państwa komfort oddajemy do dyspozycji nowoczesny tabor samochodowy – busy oraz kierowców z wieloletnią praktyką w przewozach pasażerskich. Mając na uwadze przede wszystkim Państwa bezpieczeństwo nasze busy są skrupulatnie sprawdzane przed każdym wyjazdem, posiadają aktualne badania techniczne. Również nasi kierowcy to ludzie z pasją, którzy dołożą wszelkich starań aby komfortowo i punktualnie dotarli Państwo do wyznaczonego celu.

 

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy do oferty usługę “door-to-door” co oznacza, że o umówionej godzinie nasz kierowca odbierze Państwa z wyznaczonego miejsca i odwiezie pod wskazany adres.

 

W ofercie firmy Domin Cars znajdują się przewozy osób busami na trasach Polska – Niemcy – Holandia – Belgia, a także trasy powrotne Belgia – Holandia – Niemcy – Polska.

 Na terenie kraju nasze busy obsługują województwa wielkopolskie i lubuskie.

 

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz licencje wymagane prawem na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

 

Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasażerów.

 

Dowiedz się więcej

Domin Cars
Dominik Jesiołowski

Smolna 13,
61-008 Poznań
woj. Wielkopolskie

+48 663 942 150
+48 663 051 915

dominik@domincars.pl

NIP: 6681838195

sprawdź gdzie jesteśmy